fbpx

Nazywam się Basia Różycka-Pustkowska. Ukończyłam Akademię Medyczną w Bydgoszczy oraz Uniwersytet Medyczny w Toruniu. Jestem mgr kosmetologii.

W 2001 roku otworzyłam Salon Urody Evita z myślą o osobach poszukujących wysokiej jakości zabiegów. Od 10 lat zajmuje się w szczególności makijażem permanentnym i to on jest moją główną pasją. Jestem również absolwentem licznych kursów z zakresu medycyny estetycznej. Cały czas się kształcę, bo chcę być najlepsza dla Państwa. W czerwcu 2017 roku ukończyłam Elitarną Szkołę Trenerską pod okiem Żanety Stanisławskiej i uzyskałam tytuł Trenera z Makijażu Permanentnego, co było moim ogromnym marzeniem. W Październiku tego roku zdałam egzaminem i znów jestem studentem ( Trener Linergista -poziom zaawansowany).
Poznając nowoczesne trendy dbamy o to, by makijaż permanentny był jak najbardziej naturalny i precyzyjny, tak by klientka po wyjściu z salonu powiedziała „WOW”.

Prócz własnego salonu, otworzyłam we wrześniu 2017 roku Centrum Szkoleniowe, gdzie przeprowadzam szkolenia grupowo lub indywidualnie, przekazując wiele wiedzy merytorycznej i wiele godzin praktyki.
Uruchomiłam szkolenia z najnowszych technik z Makijażu Permanentnego i zabiegów kosmetologicznych oraz kosmetologii estetycznej.

Moim marzeniem jest dawać wiedzę i piękno, tak by każda kobieta czuła się pięknie i wiedziała, że jest piękna.

Z wyrazami wdzięczności za wszystko
mgr kosmetolog
Twój skincoach i trener PMU
Basia Różycka – Pustkowska

Loading...