fbpx

JAK MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI, MOŻE PODKREŚLIĆ NASZE PIĘKNO ?

Posługując się nazwą makijaż permanentny, zawsze kieruję uwagę, na to by dodawać, że jest to makijaż permanentny, wykonany w sposób subtelny, aby podkreślał i wydobywał nasze kobiece atuty.
Uważam, że właśnie takie jest jego zadanie, że w naturalny i nieco bardziej trwały sposób, podkreśla piękno każdej z nas.
Zadaniem makijażu permanentnego, nigdy nie powinno być  zastąpienie makijażu wieczorowego.

Makijaż permanentny  powinien być,  makijażem bazowym.

To w nim dążymy do doskonałości, wszystko powinno być wykonane z należytą starannością, po to by oszczędzać czas każdego dnia, by czuć się komfortowo na basenie, latem, z delikatnym makijażem, by w końcu mieć symetrycznie  i doskonale podkreślone brwi.

Rysunek brwi perfekcyjnie dobrany, zawsze będzie powodował, że spojrzenie klientki odzyska blasku.

Tak naprawdę, perfekcyjne brwi są fundamentem naszej twarzy. Jeżeli łuk brwiowy, jest niesymetryczny, często zbyt krótki, o nieregularnym kształcie, albo zbyt mocno łuk opada w dół, może zostać skorygowany właśnie dzięki wykonanemu makijażowi permanentnemu. By spojrzenie stało się jeszcze piękniejsze a twarz zyskała  na świeżości i witalności.

Wykonując makijaż permanentny przede wszystkim ważne jest używanie wysokiej jakości pigmentów, maszynek, a linergistka warto aby miała ukończone wiele kursów, nie poprzestawała na jednym kursie, by była na tyle ambitna, żeby chciała wciąż poszerzać swoje horyzonty, bo makijaż permanentny jest piękny, jeśli jest prawidłowo wykonany to zdobi i podkreśla naszą urodę.

Tak więc, makijaż permanentny to składowe kilku czynników wspaniałe ręce, zdolnej linergistki, odpowiednio dobrana technika pigmentacji, odpowiedni rodzaj  pigmentu, prawidłowo dobrany kolor pigmentu do odcienia skóry, tutaj ważna jest wiedza i analiza kolorystyczna, by dobrać odpowiednio kolor  barwnika w stosunku do odcienia skóry, posługujemy się skalą FITZPATRICKA.

Ważny jest też  odpowiedni sprzęt, dobierana wysokość obrotów igły, wysuw igły, odpowiednia igła. Ale to nie jedyne składowe, ważne jest też odpowiednia pielęgnacja klientki w domu.
Dlatego 100 % efektywności  to  nasza praca, plus działania naszej klientki w domu, dopiero one  dadzą w efekcie  pożądany rezultat.
Makijaż permanentny to magia, daj się zaczarować 🙂

Ściskam mocno
Basia

Loading...