fbpx

Autorski  Zabieg  Anielski Dotyk 🙂Dziś, w  obecnych czasach, które doświadczają nam bodźców, z różnych stron, wciąż jesteśmy zasypywani informacjami, nowymi technologiami. Jesteśmy zabiegani, często wypaleni wręcz intensywnymi działaniami w ciągu całego dnia. Czasami gubimy się w tym całym chaosie wydarzeń i natłoku spraw….
A teraz chcę zapytać Ciebie : Bo może znasz to uczucie? Może też tego doświadczasz?

Obserwując swoich salonowych Klientów, gdy zgłaszali  się do naszej Kliniki, często uskarżali się na brak relaksu i nawet gdy pojawiał się taki moment i chęć, by spróbować się  wyciszyć, nie umieli, nie wiedzieli….

Często zadawali nam pytanie:

 Jak? Jak mogę sobie pomóc, by choć na chwilę zebrać siły ? By ukoić ten natłok myśli i wyciszyć umysł?

Na to wciąż nurtujące  pytanie   znaleźliśmy odpowiedź 🙂
Bo zabieg Anielski Dotyk, zrodził się z potrzeby  naszych Klientów, zainspirowany przez osoby poszukujące relaksu, typowo nacelowany na ten stan.
Było to lada wyzwanie, by ułożyć tak zabieg, by działał kojąco na naszego ducha, harmonię, by nie alergizował, by kierowany był do wszystkich, zarówno Pań i Panów, dla Kobiet w ciąży i karmiących, a dodatkowo nie chcieliśmy też pominąć aspektów pielęgnacyjnych skóry.
Poszukiwania,  trwały pewien określony i długi czas, schowaliśmy w tym zabiegu całą naszą wiedzę, wykorzystując tylko na potrzeby tego zabiegu, odpowiednią kompozycję muzyczną, grę kolorów, niesamowitą paletę zapachów, a wszystko wypełnione odpowiednimi  produktami luksusowych kosmetyków profesjonalnych,   w stuprocentowej wersji ECO, wykorzystaliśmy nasz autorski masaż połączony z elementami akupresury i refleksoterapii.
Tylko po to, 
by zabieg wpływał rewitalizująco i odżywczo na stan skóry,
by wpływał na jej stan,
by koił Waszą duszę,
by był wielkim doznaniem zapachowej podróży,
by zabrał w piękną podróż kojących dźwięków,
by dotyk dłoni naszych kosmetologów, był niczym Anielski Dotyk.

Daj się ponieść tej podróży, choć na chwilę zapomnieć   o troskach dnia, być w danej, teraźniejszej  chwili,  upojeni relaksem, delektując się pięknem całej gamy spokoju.

Z całego serca zapraszam

mgr kosmetolog
właściciel Evita- Klinika Piękna
twórca zabiegu Anielski Dotyk

Basia

Loading...